Hakkımızda

Sektöre girdiğinden beri uygun fiyat ve kaliteyi bir arada bulundurup, gerçek anlamda koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen ve bundan taviz vermeyen şirketimiz, uzun yıllardan sonra emeğinin karşılığını almaya başlamıştır. Sektörün ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir hizmet vermesi, bunda etkili olan unsurlardan biridir.

Cihazın üzerindeki ön-ofis yazılımı, birçok arka-ofis programı ile herhangi bir arabirim programına ihtiyaç olmaksızın haberleşebilmektedir. Bu önemli özellik, zamanın çok önem kazandığı günümüzde, bilgiye en hızlı şekilde ulaşmak ve ondan yararlanmak isteyen perakende sektöründeki şirketlerin tercihlerindeki vazgeçilmezlerden olmuştur.


2003 yılında ihracat yapmaya başlayan şirketimiz Azerbaycan, Sudan, KKTC gibi ülkelerin önde gelen yerel marketlerinin de tercihi olmuştur. Yıllardır satmakta olduğumuz Citizen POS Yazıcıları’ nın yanına, 2012 sonlarında bu güçlü markanın Barkod Yazıcıları, çeşitli marka El Terminalleri eklenerek OT/VT sektöründe önemli bir yer edinilmiştir. Bunların yanında Biwin SSD (Katı Hal Diskleri) Cebit Eurasia fuarında ilk kez sergilenmiş olup, başta Biyometri konusunda olmak üzere yeni ürün ve markaları duyurma hazırlığımız sürmektedir.

Sizleri de ürünlerimizin kullanıcıları arasında görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.