Üyelik Sözleşmesi

online.inter-pos.com B2B portalı sadece İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San. ve Tic. A.Ş. ile bayi ilişkisi olan şirketler tarafından kullanılmaktadır. Bayi portal için onay almak zorundadır. Ancak İnterpos A.Ş. tarafından belgeleri alınmış onaylı bayiler sistemi kullanabilirler. Ticari ilişkisindeki zorunlu değişiklikleri zamanında bildirmeyen ya da bayilik şartlarını kaybetmiş olan kullanıcıların girişleri İnterpos A.Ş. yönetimi tarafından geçici olarak askıya alınabilir. 

online.inter-pos.com portalının sahibi İnterpos A.Ş. olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Sizin ve müşterilerinizin kişisel bilgilerinin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur; İnterpos A.Ş., online.inter-pos.com’a kayıtlı müşterilerimize/müşterilerinize ait isim, ünvan, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.Müşteri ve satış bilgisi olarak yapılmış olan girişleri sadece girişi yapan kullanıcı görebilmektedir. 

online.inter-pos.com istemiş olduğu bilgiler sadece bilgi girişi yapan kullanıcıyı bağlayıcı bilgilerdir. Olabilecek yanlış bilgi girişlerinden dolayı doğabilecek gecikmeli hizmetlerden bilgi girişini yapan bayi sorumludur. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteirnin yazılı isteği ile İnterpos A.Ş. yöneticileri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, ödeme yapması, bayilere özel bilgi ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece online.inter-pos.com bünyesinde kullanılmaktadır. 

online.inter-pos.com, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. 
Müşterilerimizin bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş/ödeme yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde online.inter-pos.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin online.inter-pos.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu belgede bulunan bilgiler online.inter-pos.com gizlilik ilkesini bildirmektedir. İnterpos A.Ş.gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.